Чи справлюся я з цим?

Таке питання часто ставлять собі новачки у веломандрівках. Однак ті, хто наважується спробувати ніколи не шкодують і часто їхні мандрівки на цьому тільки починаються!

Отож, по-порядку чому ви з цим справитесь ;)

Невеликі кілометражі – наші веломандрівки реальні для усіх

Хоч як би страшно не звучало 40-50-60 км, насправді це цілком реальна відстань для звичайної людини.

Короткі маршрути в межах 40-45 км з нескладним рельєфом (складність «початкова») будуть ідеальні для тих, хто зовсім невпевнено себе почуває на велосипеді, не може похвалитись чудовою фізичною формою, можливо має «сидячу» роботу або ж тільки недавно придбав велосипед чи тільки планує це зробити. Це стане хорошим початком вашого велосипедного життя, додасть вам впевненості у собі та суттєво покращить ваші фізичні характеристики. З такими маршрутами також справляться діти віком від 10-12 років, якщо хоч трішки займаються спортом.

Маршрути з «середньою» складністю будуть ідеальними практично для усіх. Тут вам доведеться проїхати близько 50 кілометрів. Буде легко тим хто займається спортом, їздить хоча б 2 км в день на роботу, відвідує тренажерний зал чи заняття з аеробіки тощо. Справляться і ті, хто просто багато ходить/гуляє, робить руханку зранку чи ті, для кого не є проблемо піднятись пішки на 5-7 поверх. Побільше віри в себе ;)

Веломандрівки з «важкою» складністю розраховані на тих, хто вже мав хоча б невелику практику тривалих заміських велопрогулянок, активно займається будь-яким видом спорту чи просто тренується у залі чи на заняттях з аеробіки, полюбляє тривалі гірські походи та загалом живе активним життям, хоча б трохи. Це звісно не мусять бути велосипедисти-марафоністи, які ганяють по 100-200 км на день на великих швидкостях. Такі маршрути сподобаються і будуть під силу і простим людям, таким як ми з вами!

Короткі переїзди між атракціями

Ще одна причина не боятись кілометражу 40-50-60 км у наших велотурах – це короткі переїзди між пам’ятками. Вам не доведеться проїхати 50 км, а лише 3-5 раз по 10-15 км, а це геть не складно.

У наших веломандрівках ми проїздимо невеликий шматок дороги, зупиняємось, оглядаємо атракцію, трішки відпочиваємо і лише тоді, відновивши сили, рушаємо далі. У такому режимі поїздка на велосипеді приноситиме вам максимум хороших вражень і лише приємну втому.

  

 

Наші велотуристи звичайні люди, такі ж як і ви ;)

З нами не їздять веломарафоністи чи ті, хто практично живе на велосипеді. Наші велотури розраховані на звичайних людей без надможливостей. Це хороший варіант активного відпочинку, для тих, хто весь тиждень проводить за офісним столом, на ногах у магазині/кафе тощо чи «бігаючи» містом у своїх робочих справах.

Вам не потрібно бути спортсменом, щоб їздити з нами, достатньо просто любити активний відпочинок!

Темп ідеальний для усіх

У наших велотурах колону супроводжує велогід, який веде її, показує дорогу та контролює темп руху, та замикаючий, який стежить за тим, щоб ніхто не відстав та не загубився.

Якщо група більш-менш в однаковій фізичній формі, ми підбираємо ідеальний темп для усіх. При цьому, велогід та замикаючий мають прямий зв'язок між собою (рації), щоб коригувати рух, тих хто їде швидше та повільніше.

Якщо у групі туристи з дуже різною фізичною формою, то колона може їхати з невеликим розривом – ті, хто хоче їхати швидше їдуть за велогідом у достатній темп, ті ж, хто не може тримати швидкості групи, не пересилюють себе, не вичавлюють з себе останні сили, а їдуть з комфортною для них швидкістю, їх контролює замикаючий. Та навіть у такому випадку розрив між двома групами не становить більше 50-100 м.

Ще не було невдач =)

Ми провели уже не мало велотурів і з нами їздили найрізноманітніші туристи: від дітей віком 10-12 років чи велосипедистів, які тільки недавно навчились кататись, до тих, хто часто їздить по місту чи у веломандрівки. У нас ще не було випадку, щоб комусь не вистачило сил доїхати до фінішу ;)

Звісно, не розраховуйте, що це буде настільки легко, що ви нічого не відчуєте. Під кінець дня буде приємна втома в ногах і не тільки, однак вона доповнюватиметься чудовими враженнями та непереборним бажанням їздити у веломандрівки ще і ще!

Тож, до зустрічі наші велодрузі ;)

Календар Турів

Січень 2018
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Щоденні ВелоЕкскурсії

ср. січ. 24, 2018 @16:00 - 06:30PM
Парками Львова
чт. січ. 25, 2018 @13:00 - 03:30PM
Львів на колесах

Найближчі мандрівки

Нема подій

Путівник від ВелоМандрів

Наші партнери

Контакти

Адреса:
м. Львів, пл. Ринок, 42,
офіс «veliki.ua» (перший поверх, всередині будинку)

(097) 749-26-84 ВелоМандрівки
(097) 749-26-84 - Екскурсії Львовом
(050) 388-23-04 ВелоПрокат

    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.